اسباب کشی آسان و حرفه ای

شرکت دادمان با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اسباب کشی شما را در انجام یک اسباب کشی راحت همراهی میکند.

برنامه ریزی دقیق ، استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، لایف پک ، وکیوم های ضربه گیر ، کارتن های لباس و ... ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده ، حضور به موقع دادمان در مبدا برای اسباب کشی ، استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل ، جابجایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که دادمان مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است .

کارشناسان دادمان برای ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی آماده هستند تماس بگیرید.

باربری دادمان شما را همراهی میکند.

اسباب کشی حرفه ای بوسیله کارگران حرفه ای

 در گذشته هنگام اسباب کشی افراد فامیل به کمکمان می آمدند و کار اسباب کشی خیلی ساده تر از اینها بود. ولی امروزه به خاطر گرفتاری آدمها و دورتر شدن افراد فامیل از همدیگر این کار خیلی سخت شده و بهتراست برای اسباب کشی از روش های دیگر استفاده کرد.

 

اسباب کشی با کامیون یا وانت؟

 برای اسباب کشی می توانید از خاورهای بزرگ یا وانت استفاده کنید. برای شروع کار باید تعداد و اندازه وسایل خانه را بررسی نمایید و بر اساس آن خاور یا وانت را انتخاب کنید. برای باربری بهتر است یک گشت کوتاه در آگهی نامه های روزنامه ها بزنید و به بخش اتوبار و باربری مراجعه کنید. در این قسمت شرکت های حمل بار و اتوبارهای زیادی مشاهده خواهید کرد که در مناطق مختلفی کار می کنند. بسیاری از این اتوبارها به همراه وانت یا خاور کارگر حرفه ای اسباب کشی هم دارند و در صورتیکه درخواست نمایید می توانند کارگران حرفه ای در زمینه بسته بندی و حمل بار ارسال نمایید. کارگران باربری هم با توجه به حجم اسباب و وسایل شما جهبه هایی را برای بسته بندی اسباب و وسایل خانه در نظر می گیرند و هنگام بردن بارها به وانت یا خاور کاملا مراقب هستند که اسباب شما آسیب نبینند و دیگر احتیاجی به تماس با اقوام خود برای کمک به اسباب کشی ندارید.

Read 29862 times Last modified on سه شنبه, 29 تیر 1395 05:42
Rate this item
(0 votes)
otobar dadman

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

Website: www.jooomshaper.com

خدمات اتوبار دادمان

گالری

تماس با ما

اتوبار تهران -88084607-88084960 (معتبرترين) اتوبار دادمان تهران ,بسته بندى حرفه اى & باربرى امن و مطمئن 

 

اتوبار و باربری دادمان با بهترین کادر مجرب سالی نو را به شما تبریک میگوید

 

JoomShaper